W życiu każdego z nas jednym z najważniejszych wydarzeń jest Chrzest Święty. Uroczyste przyjęcia sakramentu przez dziecko to wyjątkowa chwila, a niekiedy i pierwsza okazja do zorganizowania rodzinnego spotkania. Przygotowania spędzają sen z powiek strudzonych rodziców, na których barkach spoczywa znalezienie sali, dogrania spraw w parafii oraz zaproszenie gości. Z tym ostatnim wbrew pozorom wcale nie jest łatwo. Większość dostępnych na rynku zaproszeń to sztampowe kartki z niezapadających w pamięć szablonów.

W Jarmarku Grafiki staramy się stworzyć zaproszenie szyte na miarę, oryginalne, indywidualne. Zaprojektujemy je ściśle wedle Twoich wytycznych, tak aby stanowiło wisienkę na torcie całej uroczystości. Jednym z naszych klasycznych produktów jest „Zaproszenie na Chrzest Święty Kubusia”, które cieszy się dużą popularnością. Już wkrótce zaprezentujemy również dziewczęcą wersję tego zaproszenia, aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom.

Nie chcemy jednak ograniczać się do kilku wzorów – zachęcamy aby dać się ponieść fantazji! Stworzymy projekt, który z pewnością zapadnie w pamięci Waszych gości oraz będzie miłą pamiątką po latach. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest indywidualny projekt zawierający zdjęcie, które po uroczystości może towarzyszyć jego uczestnikom obok pozostałych zdjęć.

Zgodnie z naszym motto: „Od małego pomysłu do wielkich rzeczy”, ograniczeniem w projektowaniu zaproszeń jest tylko i wyłącznie nasza i Państwa wyobraźnia.

Co najważniejsze, w Jarmarku realizujemy zamówienia personalizowane od jednej sztuki. Wiemy, że takie okazje jak chrzty najczęściej nie są imprezami, na które zaprasza się dużą ilość gości. Każda chwila może wyglądać lepiej, dlatego oferujemy zaproszenia, winietki, podziękowania dla chrzestnych oraz dużo ozdób na stoły i prezenty.